,,ელემენტ კონსტრაქშენი“ ხარისხის მართვის საერთაშორისო სტანდარტის ISO 9001:2015 სერტიფიკატის მფლობელი გახდა.
,,კომპანიის საქმიანობა თანხვედრაშია საერთაშორისო რეგულაციებთან. ჩვენთვის ხარისხი პრიორიტეტულია. ISO 9001:2015 გამორიცხავს მთელ რიგ რისკებს სამშენებლო პროცესში. აღნიშნული სტანდარტი ნიშნავს, რომ მშენებლობის, ორგანიზაციული მოწყობის, ბიზნეს პროცეს მენეჯმენტის და იურიდიული ასპექტების ხარისხი თანმიმდევრულია. იგი სერვისის მუდმივი გაუმჯობესების გარანტიას იძლევა,“- აცხადებს კომპანიის აღმასრულებელი დირექტორი ლადო ბუსკივაძე.
,,ელემენტ კონსტრაქშენმა“ სერტიფიცირება გაიარა შვეიცარიულ კომპანიასთან Société Générale de Surveillance, რომელიც მსოფლიოში წამყვანი ორგანიზაციაა ინსპექტირების, ტესტირებისა და სერტიფიკაციის მიმართულებით.
9001:2015 -ის მიღების პროცესში ჩართული იყო ,,ელემენტ კონსტრაქშენის“ პარტნიორი საკონსულტაციო კომპანია C-team Management Consulting.

Компания Element Construction получила международный сертификат ISO 9001:2015
Компания Element Construction стала обладателем сертификата международного стандарта управления качеством ISO 9001: 2015.
,,Деятельность компании соответствует международным нормам. Для нас качество является приоритетом. Стандарт ISO 9001: 2015 устраняет ряд рисков в процессе строительства. Этот стандарт означает, что качество строительства, организационное устройство, управление бизнес-процессами и юридические аспекты соответствуют друг другу. Это гарантирует постоянное улучшение сервиса", - говорит исполнительный директор Element Construction Ладо Бускивадзе.
Компания сертифицирована швейцарской компанией Société Générale de Surveillance, ведущей мировой организацией в области инспекции, тестирования и сертификации.
В процессе сертификации также принимала участие партнер Element Construction консалтинговая компания C-team Management Consulting.